SUBERITE SYSTEM POLSKA

Naturalne rozwiązania

Hydroizolacja i uszczelnianie ścian – oferta Suberite System Polska

Firma Suberite System Polska jest dystrybutorem materiałów włoskiego przedsiębiorstwa Suberite System s.r.l. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości systemy izolacji budynków oraz różnorodne materiały do hydroizolacji basenów, schodów, balkonów i podłóg. Wyroby te są przystosowane do użycia zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów. Swoje właściwości zawdzięczają obecności wysokiej koncentracji (powyżej 80%) czystego korka połączonego ze specjalnymi żywicami na bazie wody.

Skład ten gwarantuje wysoką wydajność w zakresie hydroizolacji ścian, basenów bezpłytkowych i innych powierzchni, a także zabezpieczenie przed działaniem czynników atmosferycznych oraz czasu. Ze względu na swoją ekokompatybilność zapewniają również wysokie oszczędności.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Nasze produkty zabezpieczą przed szkodliwym działaniem wilgoci nie tylko Państwa dom, ale również znajdujące się na zewnątrz powierzchnie i elementy. Dzięki nim zwiększy się komfort mieszkania, a także ulegnie poprawie izolacja termo-akustyczna budynku. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi naturalnymi materiałami hydroizolacyjnymi oraz do kontaktu z Suberite System. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty oraz profesjonalnie doradzimy w kwestii ich dopasowania do Państwa potrzeb.

SuberFloor

Specjalny system do podłóg

Suberfloor jest wariantem systemów Suberite przeznaczonym do podłóg oraz powierzchni pieszych wewnątrz i na zewnątrz.

Więcej

SuberWall

System do elewacji i ścian wewnętrznych

System wykończeniowy przeznaczony do murów i ścian wewnętrznych i zewnętrznych.

Więcej

SuberWat

System przeznaczony do wodouszczelniania

Oprócz wodouszczelniania balkonów, tarasów, płaskich dachów i wylewek, w systemie Suberwat realizujemy baseny oraz duże powierzchnie cementowe.

Więcej

© 2018 SUBERITE SYSTEM POLSKA. All Rights Reserved.